evdenevenakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Nakliye hizmeti olarak temasa geçtiğimiz müşterilerimize mümkün oldugu kadar kaliteli nakliye hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız,sınır tanımaksızın şehir dışı nakliye hizmeti vermektedir.

Ekspertiz hizmeti vermemizin mümkün olmadığı durumlarda ,yapılacak telefon görüşmesi ve mail yazışmaları ile ihtiyaç olan araç ve personel hazırlıkları yapılır. Konusunda uzman olan eksperiz kararlaştırılan gün ve saatte keşif için adrese yönlendirir. Görevli ekspertiz bu görüşme sonrasında, keşif esnasında aldığı notlar doğrultusunda ekspertiz raporu çıkarır.

Evden eve nakliyat için fiyat teklifini müşteriye sunulur.. Teklifin Müşteri tarafından kabul görmesi durumunda karşılıklı olarak sözleşme yapılarak sigorta poliçesi çıkartılır ve evden eve taşınma süreci başlar

Sadıkoğlu Nakliyat ekipleri, şehirler arası taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır.
Başarılı bir nakliyat olması için taşınmaya başlamadan evvel özel planlama, dikkatli koordinasyon ve detayları tespit edici çalışmalar yapılmaktadır. Müşteri Temsilcisi yardımcı olmak üzere nakliyatın her aşamasında sizin yanınızda daima hazır olacaktır.
Ne yazık ki, çoğu ‘evden eve nakliyat firması’ evinizin taşınmasını sadece metreküp ve ton olarak taşınacak eşya gibi görmektedir.

Sadıkoğlu Nakliyat olarak aslında müşterilerimizin hatıralarını ve kıymetli eşyalarını taşıdığımızın bilincindeyiz.
Müşteri Temsilciniz taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur.
Taşınma, taşınma ihtiyaçlarınızın Müşteri Temsilcisi tarafından dikkatle ve özenle analiz edilmesi ile başlar.
Daha sonra müşterimizin uygun olduğu gün ve saatte Sadıkoğlu Nakliyat Eksperi taşınma yapılacak adrese keşif için gider.
Taşınma gününde Müşteri Temsilciniz, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Sadıkoğlu Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra taşınma başlar..