evdenevenakliyat

Lüx Taşımacılık

LÜX TAŞIMACILIK

Kuruluşumuz geniş araç filosu ile Şehir içi ve Şehirler arası Evden eve, paket Taşımacılığı, İşyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

Yılların verdiği Deneyim ve Gelişen teknolojik ürünlerimizle, işin ehli ekibimizle sizlere taşıma hizmetinde sorunsuz hizmeti sunuyoruz.

Sadıkoğlu Nakliyat Evden eve, Bürodan Büroya, Şehir içi, Şehirler Arası, Ambalajlama, Depolama, Monte, Ağır Eşya Nakli, Dağıtım, Promosyon, Askılı Tekstil Taşımacılığı, Fuar ve Stand Malzemeleri, Turizm Organizasyon, Ses Işık Sistemleri, Banka Nakliye Hizmetleri. Taşımacılıkla ilgili her türlü sorunuz için uzman ekiplerimizle ve her boy kapalı kasa araçlarımızla güvenli, garantili Lüx Taşımacılık Hizmetlerimizi sunarız.

Ev eşyalarınızın nakliyesini kendinize dert etmeyiniz Sadıkoğlu Nakliyat taşıma ile ilgili bütün sorunuz ile ilgili size çözüm sunar.

Size geniş kapsamlı servis anlayışımızla eşyalarınızın yeni yerleşim yerinize en dikkatli güvenli ve kolay şekilde ulaştırmayı öneriyoruz.

Paketlemeden sigortaya, sevkiyat şekline kadar karşılaşabileceğiniz tüm güçlükleri çözmeyi amaçlıyoruz.
müşterilerinin evden eve nakliye ve her türlü eşya taşıması taleplerinde, onların istek ve beklentisine uygun olacak şekilde taşımak ve taahhüt edilen zamanda yeni yerine teslim etmektir.
Bu amaç doğrultusunda müşterilerine AB standartlarında hizmet üretmenin haklı gururunu her zaman taşıyarak ;
•Sektörde her bakımdan öncülüğü ve liderliği sürdürmek,
•Teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize gelişen teknoloji ile hizmet sunmak,
•Sürekli eğitim yolu ile çalışanlarımızın örnek bir kuruluşun mensubu olduklarının fark edilmesini sağlamak ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermek,
•Her kademedeki çalışanımızın hizmete ve yönetime katılımını sağlayarak mutlu olacakları bir çalışma ortamı sağlamak,
•Çalışanlarımızı daha iyi bir çevre için bilinçlendirmek, kullandığımız malzemelerin çevreye zarar vermeyen özellikte ( geri dönüşümlü ) olmasını sağlamak,
• Hizmet kalitesindeki artışı potansiyel artışına dönüştürmek,
• Müşteri memnuniyetini dolayısıyla bağlılığını sağlamak için iş süreçlerimizi geliştirmek,
• İşimizi ilk seferinde hatasız yapmak için çalışmak.