evdenevenakliyat

KURUMSAL NAKLİYAT

Günümüzde kurum, teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen, yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur.
Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir.

Tüketicinin beklentilerini karşılamak için Sadıkoğlu Kurum Nakliyat Hizmetleri, kurum taşıma sistemini yılların tecrübesi ile teknoloji birleştirerek geliştirmiştir.
Ofis araç ve gereçlerini çalışanlarına yakından tanıtmayı amaçlayan evden eve kurumdan kuruma taşıma sistemi, ambalajlama, taşıma, monte ve demonte çalışmalarına da yenilikler getirmekte ve büyük kolaylık sağlamaktadır.

Eğitimin sürekliliği, ofis teknolojisi gelişimine yeni paketleme ve taşıma yöntemleriyle cevap verebilmemiz açısından önemlidir.
Profesyonel kurum taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekanlarınız sizi iş kaybına uğratmadan taşınır.
Kurum taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek prensibimizdir.Müşterilerimizin Kurumlarının taşınma taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap verme anlayışıyla çalışırız.
Kurumdan kuruma nakliyat hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı çerçevesinde yaklaşırız.

Ofis içinde bulunan elektronik ve bilgisayar cihazlarının hasar görmemesi için özel ambalajlama malzemeleri kullanılmaktadır.
Cihazların montaj ve demontajı yetki belgeli personeller tarafından yapılmaktadır…