evdenevenakliyat

FUAR TAŞIMACILIĞI

FUAR TAŞIMACILIĞI

Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere fuar da sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. Fuar bitiminde yine aynı şekilde önemli bir titizlikle fuar stant malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları aldığımız yere bırakıyoruz.

Sadıkoğlu Evden Eve Nakliyat , fuar ve stand malzemeleri , özel sergi malzemeleri veya promosyon malzemeleri nakliyesinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Bu tip fuar veya sergilerde , özellikle sanat eseri sergilerinde kullanılacak malzeme veya eşyaların taşınması için çok hassas ve titiz bir çalışma gerekmektedir.

Bunun bilincinde olan Sadıkoğlu Evden Eve Nakliyat , hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyet ilkesi ile her zaman sizlere sorunsuz nakliye garantisi verecektir.

Taşıma öncesinde bizi arayıp talebinizi bıraktıktan sonra , belirlenecek günde taşıma experimiz tarafından çıkarılacak rapor doğrultusunda , eşyalarınız Sadıkoğlu Evden Eve Nakliyat kalitesi ile istediğiniz noktaya taşınacaktır.
Sadıkoğlu Evden Eve Nakliyat , ticari fuarlar olsun bireysel sergi veya gösterimler olsun sizler için fuar ve stand malzemelerini istekleriniz doğrultusunda kusursuz bir şekilde taşımaktadır.

Özellikle sanat eseri sergilerinde ve ya değerli stand malzmeleri için taşıma işlemi diğer nakliye işlemlerine göre daha fazla özen isteyen bir iştir.

Sadıkoğlu Nakliyat olarak amacımız sizlerin bu gereksinimlerinize en kaliteli hizmet anlayışı ile yaklaşmak ve kusursuz bir şekilde nakliye işinizi gerçekleştirmektir.

Taşınma işlemi öncesinde bizleri arayarak talebinizi iletebilir ve belirleyeceğiniz zamanda Taşıma Eksperimizle fuar ve stand malzemelerinizin taşınması için detaylı bir plan oluşturabilirsiniz.

Bu plan doğrultusunda vereceğimiz teklif mektubunu onayladığınızda belirteceğiniz zaman içerisinde uzman kadromuzla fuar ve stand malzemelerinizi istediğiniz yere istediğiniz şekilde sorunsuzca nakliyesini gerçekleştireceğiz.

Sadıkoğlu Nakliyat , müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutarak tüm nakliye hizmetleri için güvenilir ve etkili çözünler sunmaktadır…