evdenevenakliyat

Ambalajlama

AMBALAJLAMA

Evden eve nakliyatın en önemli konusu iyi paketlemedir.Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.
SADIKOĞLU NAKLİYAT, olarak tasinmak isteyen siz esya sahiplerine, ambalajlamanin çok önemli bir prosedür oldugunu hatirlatiriz. Firmamiz ambalajlama sanatini hiç süphesiz en iyi gerçeklestiren nakliye firmalarindan biridir.

Her mobilyaniz veya aygıtınız, yeni evinize veya ofisinize güvenli bir sekilde gitmesi için dikkatlice paketlenir Porselen (veya çini), cam esyalar, aksesuarlar veya diger kirilabilecek parçalar özel olarak egitilmis profesyonel görevlilerimiz tarafindan paketlenir. Ek olarak, paketleyici görevlileri bilgisayar veya diger iletisim aygitlarini da paketlerler. Çanak çömlek, yemek pisirme kaplari gibi ev esyalari da özenle paketlenenler arasinda yer almaktadir. Bazen müsterilerimiz esyalarini kendileri paketlemek istemediktedirler. Bu durumlarda, onlara gerekli paketleme esyalarini tedarik etmekteyiz .

Sadıkoğlu Nakliyat bu işi en iyi icra eden kuruluşlardan biridir. Yılların tecrübesi ve teknolojininde yardımıyla bunu başarmıştır. Sadıkoğlu Nakliyat olarak müşteriye vermiş olduğumuz önemi, kullanmış olduğumuz en kaliteli paketleme malzemeleriyle ve hizmetleriyle gösteririz.